Image

شرکت زرین تراشه شرق در سال 1383 با هدف رفع نیازمندی های فنی و بازرگانی و ارائه راهکارهای نوین در صنایع مخابرات، ناوبری، الکترونیک، نفت و گاز، اپتیک و لیزر فعالیت خود را آغاز نمود. تنوع خدمات، ویژگی منحصر بفرد این مجموعه می باشد. عمده فعالیت این شرکت در زمینه واردات، صادرات، کالیبراسیون و تعمیر و برگزاری دوره های آموزش کاربری، نگهداری و تعمیر تجهیزات می باشد.
این شرکت همواره توانسته راهکارهای کارآمدی مبتنی بر دانش فنی جهت کاهش هزینه پروژه های گوناگون در بخش های اجرا و تامین تجهیزات به شرکای تجاری و صنعتی خود ارائه نماید که این مهم یکی از نقاط قوت این مجموعه محسوب می گردد.


در نگاه کلی زمینه کاری این شرکت به دو حوزه فنی و بازرگانی تقسیم می گردد که علاوه بر انجام پروژه های تحقیقاتی و صنعتی، در حوزه بازرگانی نیز قادر به ارائه مشاوره های کارآمد بوده و از سوی دیگر فراهم آوردن خدمات پس از فروش و دوره های آموزشی بالاخص برای محصولاتی که سازندگان آنها بنا بر شرایط موجود هیچ گونه همکاری و خدماتی در کشور ارائه نمی دهند، از دیگر توفیقات این مجموعه به شمار می رود.
بر اساس سیاست های کلان تعریف شده، این شرکت به سرعت توانسته است با بهرمندی از مدیریت یکپارچه، نیروهای متخصص با تجربه، ارتباطات قوی و توانمندی اطلاعاتی در زمینه آخرین مقررات واردات و صادرات به یکی از منابع سرآمد و مورد اطمینان بدل گردد.

محصولات

مخابرات                       تست و اندازه گیری

دریایی                          نفت و گاز

راهبری                        اپتیک و لیزر

الکترونیک                    هوایی

آدرس

تهران - جنت آباد شمالی - خیابان شهید جوانمرد- پلاک 1

تلفن: 44841935
فکس: 44841903

info@ztsco.com