شرکت زرین تراشه شرق در سال 1383 با هدف رفع نیازمندی های فنی و بازرگانی و ارائه راهکارهای نوین در صنایع مخابرات، ناوبری، الکترونیک، نفت و گاز، اپتیک و لیزر فعالیت خود را آغاز نمود. تنوع خدمات، ویژگی منحصر بفرد این مجموعه می باشد. عمده فعالیت این شرکت در زمینه واردات، صادرات، کالیبراسیون و تامین کالا و تجهیزات در حوزه های فوق می باشد.
این شرکت همواره راهکارهای کارآمدی مبتنی بر دانش فنی جهت کاهش هزینه پروژه های گوناگون در بخش هایی از جمله اجرا و پیاده سازی پروژه های گوناگون و تامین تجهیزات به شرکای تجاری و صنعتی خود ارائه نموده است که این مهم یکی از نقاط قوت ما محسوب می گردد.
در نگاه کلی زمینه کاری این شرکت به دو حوزه فنی و بازرگانی تقسیم می گردد که علاوه بر انجام پروژه های تحقیقاتی و صنعتی، در حوزه بازرگانی نیز قادر به ارائه مشاوره های کارآمد بوده و از سوی دیگر فراهم آوردن خدمات پس از فروش و دوره های آموزشی بالاخص برای محصولاتی که سازندگان آنها خدماتی در کشور ارائه نمی دهند، از دیگر توانمندی های ما می باشد.
بر اساس سیاست های کلان تعریف شده، این شرکت توانسته است با بهرمندی از مدیریت یکپارچه، نیروهای متخصص با تجربه، ارتباطات قوی و توانمندی زمینه واردات و صادرات به یکی از منابع سرآمد و مورد اطمینان بدل گردد.

محصولات

مخابرات                       تست و اندازه گیری

دریایی                          نفت و گاز

راهبری                        اپتیک و لیزر

الکترونیک                    هوایی

آدرس

تهران - جنت آباد شمالی - خیابان جوانمرد- پلاک 1

تلفن: 44841935
فکس: 44841903

info@ztsco.com