زرین تراشه شرق با هدف رفع نیازمندی های فنی و بازرگانی در صنایع گوناگون از جمله مخابرات، ناوبری، الکترونیک، نفت و گاز، اپتیک و لیزر فعالیت خود را آغاز نمود. مهمترین دستاورد این شرکت ارائه راهکارهای کارآمد مبتنی بر دانش فنی جهت کاهش هزینه در بخش اجرا و تامین تجهیزات به شرکای تجاری و صنعتی می باشد.
زرین تراشه شرق توانسته است بر اساس سیاست های کلان تعریف شده با استفاده از ارتباطات و ارائه راهکار های موثر به یکی از منابع مورد اطمینان بدل گردد. توانمندی های ما در زمینه واردات و صادرات حاصل بهره مندی از مدیریت یکپارچه، نیروهای متخصص و با تجربه یکی از نقاط قوت ما می باشد.

Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
Placeholder Image
  Image

  افزایش ارتباطات باعث شده صنعت مخابرات در کانون توجه قرار گیرد. فعالیت در این حوزه از ابتدا یکی از تخصص های ما بوده و ارائه خدمات مطلوب وجه تمایز اصلی ما می باشد.

  Image

  اپتیک و لیزر به عنوان یکی از کلیدی ترین صنعت های نوین از اهمیت بالایی برخوردار است. تامین تجهیزات این حوزه فارغ از محدودیت های موجود یکی از نقاط قوت ما می باشد.

  Image

  نفت و گاز یکی از صنایع استراتژیک محسوب می گردد. با توجه به اهمیت بالای کیفیت محصولات و تجهیزات این حوزه تامین این موارد به نحوی مطلوب توسط ما انجام خواهد شد.

  Image

  صنعت هوایی یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین صنایع در کشور می باشد. بنابراین تامین تجهیزات و انجام پروژه های فنی به یکی از حوزه های اصلی فعالیت ما بدل گردیده است.

  Image

  صنعت الکترونیک را میتوان پیشرفتی چشمگیر درنظر گرفت. تامین رنج وسیع محصولات در این حوزه مبنی بر دانش فنی و مشاوره های کارآمد توسط ما انجام می پذیرد.

  Image

  صنایع راهبری از فاکتورهای مهم برای کشورهای پیشرفته می باشد. بنا بر سیاست های کلان ما در این حوزه نیز به توانمندی های قابل قبولی جهت رفع نیازمندیها رسیده ایم.

  Image

  صنعت دریایی به عنوان یکی از زیرساخت های اساسی از تاثیرگذارترین حوزه هایی است که مورد توجه می باشد. ارائه راهکارها مبتنی بر تکنولوژی روز از فعالیت های ماست.

  Image

  تست و اندازه گیری به عنوان یک اصل مهم ئو تاثیرگذار در صنایع مختلف مطرح می شود. ما یکی از سرآمدترین شرکت ها در ارائه خدمات و تامین تجهیزات در این حوزه می باشیم.

  Image

  اخبار

  تجارت ۲۰ میلیارد دلاری ایران با عراق تا سال ۱۴۰۰

  وزیر صنعت با اشاره به تجارت 12 میلیارد دلاری سال گذشته با عراق گفت: پیش‌بینی می‌شود این رقم تا سال 1400 به 20 میلیارد دلار برسد.


  • آموزش و کاربری
   فرم درخواست آموزش و کاربری
  • پشتیبانی فنی
   فرم درخواست پشتیبانی فنی
  • کالیبراسیون
   فرم درخواست کالیبراسیون

  • تعمیرات
   فرم درخواست تعمیرات
  • درخواست قیمت
   فرم درخواست قیمت
  • درخواست مشاوره خرید
   فرم درخواست مشاوره